Prezydent Będzina z absolutorium

2018

Podczas dzisiejszej LII sesji Rady Miejskiej Będzina radni, po wysłuchaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach oraz Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Będzinie, udzielili absolutorium Prezydentowi Miasta Łukaszowi Komoniewskiemu z tytułu wykonania budżetu miasta Będzina za 2017 rok.

RIO wydała pozytywną opinię dla przedstawionego sprawozdania z wykonania budżetu za 2017 rok.

Udzielenie poparcia prezydentowi jest niewątpliwie wyrazem uznania i docenienia wszelkich działań podejmowanych przez władze miasta w ubiegłym roku.

Przedmiotem obrad sesji było także:

• Sprawozdanie Prezydenta Miasta Będzina z wykonania budżetu miasta Będzina za 2017 rok wraz ze sprawozdaniem finansowym miasta Będzina za 2017 rok,
  • Informacja Prezydenta Miasta Będzina z pobytu delegacji władz samorządowych miast partnerskich (Tatabanya, Iżewsk, Kaisiadorys) podczas Dni Będzina 2018.