Przejdź do Treści
Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski
ilustracja

Wybierz Modernizację Roku!

03
/
07
/
2018

Trwa głosowanie internetowe plebiscytu Modernizacja Roku 2017, w którym bierze udział będzińska bawialnia.

Bawialnia Będzin to popularny nie tylko w naszym mieście, wielopoziomowy obiekt mieszczący się w Będzinie w pobliżu Strefy Aktywności Rodzinnej i skateparku. Budynek wyposażony jest w nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenia zabawowe dostosowane do potrzeb dzieci do 11. roku życia.

Wesoła kolorystyka i liczne elementy zręcznościowe z pewnością podobają się najmłodszym mieszkańcom. Na parterze w strefie zabaw dla dzieci w wieku do lat 4 na maluchy czekają nie tylko kolorowe jeździki, ale także interaktywna podłoga, basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, zestaw dużych klocków, tunel gąsienica i domek do zabaw. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, gwarantujące im ciekawą i bezpieczną zabawę, rozwija równocześnie ich wyobraźnię i kreatywność.

Sala zabaw dla dzieci starszych w wieku od 5 do 11 lat wyposażona jest w trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100 m kw. Kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty i inne atrakcje zapewniają niezapomniane przeżycia wszystkim odwiedzającym bawialnię dzieciakom. Są tam także trampoliny, równoważnie i wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi. Wszystkie konstrukcje i elementy zabawowe w bawialni spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Cała przestrzeń jest więc przystosowana do zabawy dla najmłodszych oraz stale monitorowana.

Teraz internauci mogą wybrać najlepsze według nich inwestycje.

Zapraszamy do głosowania na stronie internetowej: www.modernizacjaroku.org.pl

Głosuj na będzińską bawialnię!

Głosowanie będzie trwało do 9 sierpnia do godz. 12:00. Można oddać 1 głos dziennie.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się