Przejdź do Treści
Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski

Będzin laureatem prestiżowych nagród

17
/
10
/
2018

Pod koniec września w Poznaniu odbył się VI Polski Kongres Przedsiębiorczości, gdzie organizatorzy docenili Będzin m.in. za rozwój gospodarczy oraz realizowane inwestycje, przyznając miastu statuetkę Lidera Rozwoju Regionalnego 2018.

statuetka

Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski został wyróżniony tytułem Lider z powołania w kategorii „Lider rozwoju regionalnego”, podczas konferencji podsumowującej program skierowany do charyzmatycznych menadżerów przedsiębiorstw, ośrodków naukowych, kulturowych i sportowych oraz gospodarzy miast pełniących swój urząd z niezwykłym zaangażowaniem.

dyplom

Będzin został także Symbolem Polskiej Samorządności. Program organizowany przez wydawcę Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej oraz Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej potwierdza najwyższą jakość, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju. Szczególną uwagę poświęcono osiągnięciom miast i gmin, których działalność może służyć za dobry przykład dla wszystkich polskich samorządów.

okolicznościowa tabliczka

Po raz kolejny nasze miasto zostało wyróżnione tytułem Sportowa Gmina 2018, przyznawanym za inwestycje w nowoczesną bazę sportową i rekreacyjną oraz skuteczne realizowanie programu rozwoju sportu i rekreacji. Natomiast do Prezydenta Łukasza Komoniewskiego trafił tytuł Lidera Sportowej Polski.

dyplom

Samorządowiec Województwa Śląskiego – to wyróżnienie przyznane Prezydentowi Będzina Łukaszowi Komoniewskiemu na podstawie ilości głosów oddanych przez mieszkańców w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

prezydent odbiera nagrodę

Będzin został laureatem Kryształów Przetargów Publicznych dla najlepszego zamawiającego za budowę plaży miejskiej oraz zagospodarowanie terenów nadrzecznych Czarnej Przemszy!
To prestiżowa nagroda, której celem jest promocja i upowszechnianie stosowania najlepszych zasad i praktyk w dziedzinie zamówień publicznych. 
Kryształy otrzymują zamawiający, którzy przeprowadzają postępowania w sposób przejrzysty i nienaruszający zasad uczciwej konkurencji, doprowadzając do wyboru najkorzystniejszej oferty.

dyplom i statuetka

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się