Baner zamek nocą
Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski
ilustracja

Nowy cykl będzińskiego Klubu Młodego Odkrywcy „Na tropie…”

11
/
03
/
2019

Klub Młodego Odkrywcy będzińskiej książnicy zaprasza w marcu 2019 roku na nowy cykl projektu edukacyjnego pt. „Na tropie…”.

Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8 - 12 lat, które otwarte są na tajemnicze zjawiska i zagadki, sprawy dziwne i niewyjaśnione, gotowe do popełniania cennych błędów by nauczyć się rozwiązywania problemów.

W roku 2018 będzińska książnica przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Klub Młodego Odkrywcy Centrum Nauki Kopernik, którego celem jest rozwijanie kompetencji i zdolności dzieci poza szkołą. Pierwszy rok warsztatów adresowanych do młodych entuzjastów zdobywania wiedzy należał do sztuki. W trakcie 10 spotkań zatytułowanych „Duża sztuka małych ludzi” dzieci wraz z opiekunem – przewodnikiem poznawały różne okresy w historii sztuki od czasów prehistorycznych aż po czasy współczesne.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 marca o godzinie 16.00 w oddziale dla dzieci i młodzieży. Poświęcone zostanie tajemniczym stworom: Nessie – Potwór z Loch Ness i Yeti – Śnieżny człowiek.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie w oddziale dla dzieci i młodzieży.

plik 174,1 KB

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się