Grafika przedstawiająca rodzinę, będziński zamek, Pałac Mieroszewskich oraz lupę.
Załączniki:

Gra miejska: Będzińscy Tropiciele Przygód

Emocjonująca przygoda! Ciekawe zadania! Nietuzinkowa historia!

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w grze terenowej „Będzińscy tropiciele przygód”. Tym razem, odkrywać będziemy zielone miejsca naszego miasta. Start w niedzielę 4 października 2020 r. o godz. 11.00 na plaży miejskiej w Będzinie.

Zostań będzińskim tropicielem! I wyrusz w podróż pełną niesłychanych przygód. Przemierzaj zielone zakątki naszego miasta odkrywając jego fascynującą historię. Daj się ponieść fantazji!  Zbadaj tajemnice będzińskich zabytków i poznaj bioróżnorodność Będzina. Bądź czujny! Wyostrz wszystkie swoje zmysły! Rozwiązuj zagadki na ziemi i w podziemiach dzięki taktyce i sprytowi! Wykonuj zadania sportowe! Bądź niczym detektyw, rycerz, biolog lub superagent.

Punkty zdobędziesz poprzez odszukiwanie baz zgodnie z mapą oraz wykonywanie zadań specjalnych. Będzie to znakomita zabawa dla całej rodziny, która pozwoli na poznanie naszego miasta zupełnie z innej strony!

Na zgłoszenia czekamy do 28 września! Nie może Cię tu zabraknąć!

Zgłoszenia drużyn dokonywane są drogą mailową na adres: sandra.ucieklak@um.bedzin.pl

lub telefonicznie pod nr 32 267 91 55 do dnia 28 września 2020 roku.

Gra odbędzie się w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.