Logo Będzin Górą z wykrzyknikiem

Szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku 65+

2019

Prezydent Miasta Bedzina zaprasza mieszkańców, którzy ukończyli 65 rok życia na bezpłatne szczepienia ochronne przeciwko grypie w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyczny szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców miasta Będzina w wieku 65+ na lata 2018 - 2020”.

Szczepienia odbywają się w Niepublicznych Poradniach Lekarskich „MEDICA” Spółka z o. o. w Będzinie przy ulicy mjr. Bolesława Zagórnego 21A, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00 – tylko do 30 listopada 2019 roku.

Informację na temat szczepień można uzyskać pod numerem telefonu przychodni (32) 267-45-13, (32) 760-28-13,

Szczepienia zostaną zakończone zgodnie z umową zawartą z realizatorem programu (z dniem 30 listopada 2019 roku) lub w momencie wyczerpania środków finansowych przeznaczonych w danym roku na realizację programu. Ze względu na ograniczoną liczbę szczepionek, o zakwalifikowaniu się do programu decyduje kolejność zgłoszenia, tzn. zgłoszenia się do podmiotu leczniczego realizującego program.