Baner zamek nocą

Konkurs fotograficzny - zdjęcie swojego kota

Jeśli masz ukochanego kota i chcesz pokazać jego wyjątkowość, zrób jedno zdjęcie swojego pupila we wnętrzu lub wolnej przestrzeni i prześlij je na konkurs fotograficzny z okazji zbliżającego się Dnia Kota.

Zdjęcie należy przesyłać w formie elektronicznej (format JPG lub PNG o maksymalnym rozmiarze 2 MB) na adres mailowy: konkurs@um.bedzin.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Konkurs Dzień Kota”.

W treści maila należy dopisać następujące dane: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i miejsce wykonania, kontakt telefoniczny.

Termin nadsyłania prac: 14.02.2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród (I, II, III nagroda - wizyta u weterynarza oraz karma dla kotów, wyróżnienie - karma dla kotów) odbędzie się 17.02.2020 r. o godz. 16.30 podczas obchodów Dnia Kota w Urzędzie Miejskim w Będzinie.

Opis alternatywny plakatu

Plakt informujący o konkursie fotograficznym

Konkurs realizowany jest w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.

Logotypy: Fundusze Europejskie. Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Śląski., Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego