Dofinansowanie dla przedsiębiorców - drugi nabór wniosków

W związku z wejściem w życie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie rusza z drugim naborem na pokrycie części kosztów działalności gospodarczej dla przedsiębiorców.

Jednocześnie apelujemy o rozważne wypełnianie wniosków. Od ogłoszenia pierwszego naboru do Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie wpłynęło blisko 3 tysiące wniosków, a ponad połowa z nich nie zawiera wymaganych danych bądź dane zamieszczone są w nieodpowiednich rubrykach, co uniemożliwia pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Nabór wniosków prowadzony będzie od 28.04.2020 r. do 11.05.2020 r.

• Drugi nabór wniosków dla mikroprzedsiębiorcy, małego i średniego przedsiębiorcyo udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne.

Komunikat 15 ZZB_pdf

• Drugi nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającego pracowników.

Komunikat 15 ZZC _pdf

• Drugi nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowej

Komunikat 15 ZZE_pdf