Baner zamek nocą
Produkty do stworzenia naturalnych środków czystości

Zdrowo, czysto i ekologicznie!

Wczoraj na na plaży miejskiej w Będzinie odbyły się warsztaty dla seniorów „Ekoprzepisy” mówiące o tym, jak w prosty, domowy sposób można stworzyć ekologiczne środki czyszczące, piorące i konserwujące.

Uczestnicy warsztatów wysłuchali wykładu zachęcającego do stosowania podstawowych składników znajdujących się w każdym domu podczas codziennego sprzątania i odświeżania pomieszczeń, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Otrzymali również produkty do sporządzenia ekologicznych środków czystości.

Warsztaty odbyły się z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.
Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Fundusze Europejskie. Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Śląskie, Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Warsztaty zrealizowano w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.