Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo
Zdjęcie fragmentu rąk osoby pracującej w laboratorium

Warsztaty naukowe dla młodzieży

13
/
10
/
2020

Trwa rejestracja na otwarte, bezpłatne warsztaty z obszaru nauk ścisłych i przyrodniczych dla nastolatków ze szkół ponadpodstawowych w całej Polsce.

Zajęcia, zorganizowane we współpracy z Politechniką Warszawską w ramach programu ADAMED SmartUP, pozwolą zainteresowanej nauką młodzieży na poznanie m.in. takich tematów jak: projektowanie leków, wykrywanie podstawy elektrochemii czy produkcja nowoczesnych kosmetyków.

Weekendowe warsztaty są otwarte dla wszystkich uczniów, w wieku 14-19 lat, chcących poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności badawcze. Mają do wyboru w sumie 6 tematów, realizowanych w ramach całodziennych, sobotnich kursów. Zostaną one przeprowadzone w formie zdalnej, jednak organizatorzy udostępnią uczestnikom pomoce dydaktyczne, które pozwolą na przeprowadzenie części zadań praktycznych nawet na odległość.

Pierwsze zajęcia zaplanowane zostały na 24 października.

Więcej informacji, w tym pełna lista tematów, jest dostępnych pod linkiem - Akademickie warsztaty dla licealistów - SmartUP Academy - oraz na stronie internetowej adamedsmartup.pl w zakładce Warsztaty.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się