Dzieci siedzące przy stoliku i ozdabiające budkę dla jeży

Budki dla jeży - warsztaty dla dzieci

10 listopada obchodzimy Dzień Jeża. W związku z tym w Przedszkolu Miejskim nr 5 odbyły się warsztaty edukacyjno-plastyczne, podczas których dzieci miały okazję poszerzyć oraz utrwalić swoją wiedzę dotyczącą sposobu życia jeży w ich naturalnym środowisku.

W drugiej części warsztatów przedszkolaki w grupach pięknie przyozdobiły budki dla naszych małych kłujących przyjaciół, które następnie trafią pod liście i krzaki na przedszkolnym podwórku.

Na koniec dla każdego czekała słodka niespodzianka.

Podziękowania dla dzieci i nauczycieli wychowania przedszkolnego z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Będzinie.

Warsztaty odbyły się w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.

Logotypy: Fundusze Europejskie. Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Śląskie, Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego