Baner zamek nocą
Ilustracja przedstawiająca krople wody

Wirtualna wizyta w MPWiK

Logo Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Będzinie

Woda to najwyższe dobro ludzkości, substancja bez której nie byłoby życia na Ziemi.

Korzystając z dobrodziejstw jakie daje woda, wciąż zadajemy sobie pytanie czy jej zasoby są nieograniczone, skąd się wzięła i jak to się dzieje, że codziennie płynie w kranach naszych domów?

W jaki sposób zużyta przez nas woda jest oczyszczana i ponownie wykorzystywana? ... Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Film pobierzesz tutaj

Film zrealizowano przy współpracy z MPWiK w Będzinie w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.

Logotypy: Fundusze Europejskie. Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Śląskie, Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego