Baner zamek nocą
Baner Będzin - strona główna
logo
Ilustracja z napisem Konkurs plastyczny na białym tle z czerwonym i niebieskim elementem graficznym

Konkurs plastyczny Ilustracja do spektaklu „Historia z zapałkami”

05
/
01
/
2021

Ośrodek Kultury w Będzinie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym Ilustracja do spektaklu „Historia z zapałkami”.

Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Należy wykonać pracę plastyczną będącą ilustracją do wybranej sceny internetowego spektaklu teatralnego „Historia z zapałkami”, który znajduje się pod linkiem https://www.facebook.com/176444385892923/videos/231586691969543/

Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko. Technika plastyczna płaska (farby, pastele, wyklejanka - bez użycia materiałów sypkich).

UWAGA: z powodu panującej pandemii organizatorzy proszą, by prace na konkurs zgłaszać wyłącznie w formie elektronicznej. Prace dzieci należy sfotografować lub zeskanować i przesłać na adres: ok.bedzin@gmail.com w temacie maila: „Ilustracja do spektaklu „Historia z zapałkami”.

Termin przesłania prac przedłużony do 31 stycznia 2021 roku

Ogłoszenie wyników – do końca stycznia br.

Wraz z pracą należy przesłać wypełnione: „Kartę zgłoszenia uczestnika”, „Oświadczenie w zakresie danych osobowych” i „Oświadczenie w zakresie wykorzystania wizerunku” dołączone do regulaminu, oraz opis użytych technik wyrazu plastycznego. Brak uzupełnionych załączników skutkuje wykluczeniem pracy w w/w konkursie. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Wiecej informacji na stronie www.ok.bedzin.pl

Opis alternatywny plakatu

Plakat informujący o konkursie na ilustrację do spektaklu

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się