Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski

Dyżury radnych

WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH:

Robert Błądziński

  1. drugi wtorek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

e-mail: bladzinski.robert@radny.bedzin.pl

Sławomir Brodziński

  1. w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16-17 w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Skalskiego 4, (tel. 32-735-25-25)
  2. w trzeci czwartek miesiąca w godz. 16-17 w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Rewolucjonistów 18 (tel. 32-267-50-35)

Harmonogram dyżurów w II półroczu 2019 roku w Przedszkolu Miejskim nr 13:

5 września, 3 października, 7 listopada, 5 grudnia

Harmonogram dyżurów w II półroczu 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 13:

19 września, 17 października, 21 listopada, 19 grudnia

Jarosław Burzawa

  1. pierwszy piątek miesiąca w godz. 15.00 – 16.00 w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7
  2. drugi wtorek miesiąca w godz. 15.35 – 16.00 w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
  3. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.35 – 16.00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

W przypadku nieobecności Radnego na dyżurze, proszę o kontakt pod numerem telefonu 532-997-112 / e-mail: burzawa.jaroslaw@radny.bedzin.pl

Leszek Dudek

codziennie w godzinach wieczornych pod numerem telefonu: 501-708-450 / e-mail: dudek.leszek@radny.bedzin.pl

Krzysztof Dudziński

  1. każdy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w Biurze Rady Miejskiej (pok. 37) w Urzędzie Miejskim przy ul. 11 Listopada 20
  2. ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17.15 – 18.15 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagiszy przy ul. Pokoju 44

e-mail: dudzinski.krzysztof@radny.bedzin.pl

Ewa Fendrych

pierwsza i ostatnia środa miesiąca w godz. 16.00-17.00 w Biurze Posła na Sejm Waldemar Andzel przy ul. Sączewskiego 13

Michał Fiuk

  1. pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30 w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12
  2. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30 w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Rewolucjonistów 18

e-mail: fiuk.michal@radny.bedzin.pl / telefon 660-322-619

Łukasz Frańczak

  1. trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.15 – 17.00 w Przedszkolu Miejskim nr 15 przy ul. Barlickiego 75
  2. trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.10 – 18.00 w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konopnickiej 13

e-mail: franczak.lukasz@radny.bedzin.pl

Szczepan Gryma

  1. pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w filii nr 1 będzińskiej biblioteki przy ul. Wisławy Szymborskiej 2

e-mail: gryma.szczepan@radny.bedzin.pl

Jadwiga Gubała

ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Filii Ośrodka Kultury w Będzinie Grodźcu przy ul. Słowackiego 2

e-mail: gubala.jadwiga@radny.bedzin.pl

Jarzy Jagieła

  1. pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12
  2. druga środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Miejskim Zespole Szkół nr 2 przy ul. Rewolucjonistów 18

e-mail: jagiela.jerzy@radny.bedzin.pl

Tadeusz Kowal

(Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)

  1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51

e-mail: kowal.tadeusz@radny.bedzin.pl

Piotr Krzyżkiewicz

  1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
  2. trzeci wtorek miesiąca w godz. 16.45 – 17.45 w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowej 2
  3. trzecia środa miesiąca (za wyjątkiem maja) w godz. 16.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
  4. czwarta środa miesiąca maj w godz. 16.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4

e-mail: krzyżkiewicz.piotr@radny.bedzin.pl

Marcin Lazar

(Zamkowe, Gzichów, Brzozowica, Ksawera, Koszelew)

  1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30 w Szkole podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51

e-mail: lazar.marcin@radny.bedzin.pl

Jerzy Małkowski

  1. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 – 15.45 w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
  2. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7
  3. drugi czwartek miesiąca w godz. 15.00 – 15.45 w Przedszkolu Miejskim nr 9 przy ul. Krasickiego 6
  4. drugi czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w Przedszkolu Miejskim nr 8 przy ul. Krasickiego 16

e-mail: malkowski.jerzy@radny.bedzin.pl

Daria Paterek

  1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51

e-mail: paterek.daria@radny.bedzin.pl

Grzegorz Pawlak

  1. drugi wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.15 w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Skalskiego 4
  2. drugi wtorek miesiąca w godz. 16.30-17.15 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

e-mail: pawlak.grzegorz@radny.bedzin.pl

Klaudia Pokora

  1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
  2. trzeci wtorek miesiąca w godz. 16.45 – 17.45 w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowej 2
  3. trzecia środa miesiąca (za wyjątkiem maja) w godz. 16.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
  4. czwarta środa miesiąca maj w godz. 16.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4

email: pokora.klaudia@radny.bedzin.pl

Mariusz Słowik

  1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w Filii Ośrodka Kultury przy Placu Skarbińskich 1
  2. codziennie po godzinie 16.00 pod numerem telefonu: 667-948-255

e-mail: slowik.mariusz@radny.bedzin.pl

Paweł Szewczyk

  1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:30-18:30 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51
  2. pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Wisławy Szymborskiej 1
  3. codziennie pod numerem telefonu: 514-346-815

e-mail: szewczyk.paweł@radny.bedzin.pl

Tomasz Wacławczyk

  1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
  2. trzeci wtorek miesiąca w godz. 16.45 – 17.45 w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowej 2
  3. trzecia środa miesiąca (za wyjątkiem maja) w godz. 16.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
  4. czwarta środa miesiąca maj w godz. 16.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4

email: waclawczyk.tomasz@radny.bedzin.pl

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się
Wybierz Promowaną stronę 1" 1
Wybierz Promowaną stronę 2" 2
Wybierz Promowaną stronę 3" 3
Wybierz Promowaną stronę 4" 4
Wybierz Promowaną stronę 5" 5
Baner e-Będzin - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Aktualności Będzińskie - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Budżet Obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner oze - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Zmieniamy Będzin - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku
Baner Będzińska Akademia Małego Odkrywcy
Baner Programy mieszkaniowe
Baner MKS Będzin - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner gospodarka odpadami - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Śląska Karta Usług Publicznych - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Program rewitalizacji - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Bawialnia - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Szkoła Świadomego Planowania Przestrrzennego - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Termomodernizacja SP11
Baner Pomagamy - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Baner Bezpieczny Będzin