Baner Będzin - strona główna
logo

Aktywna Majówka - wirtualny bieg i marsz Nordic Walking

29
/
04
/
2021

Serdecznie zapraszamy na będzińską Aktywną Majówkę. W dniach 1-3 maja weź udział w wirtualnym biegu lub marszu Nordic Walking i pokonaj trasę o dystansie 6 km. Osoby, które udokumentują pokonanie trasy otrzymają atrakcyjne pamiątkowe medale!

2 maja to także Dzień Flagi RP. W nawiązaniu do tradycji będzińskich biegów zachęcamy do akcentowania naszych ojczystych barw.

Wirtualny Bieg z Flagą

Bieg powinien odbyć się w dniach 1-3 maja br., w dowolnym momencie. Trasa rozpoczyna się i kończy na będzińskiej Plaży Miejskiej, prowadzi wzdłuż rzeki Czarnej Przemszy, przez Wzgórze Zamkowe, bulwary i park Małpi Gaj. 

*Dopuszczalne jest rozpoczęcie i zakończenie trasy w innym miejscu (np. na bulwarach, pod Zamkiem...), ale należy zachować wskazany przebieg trasy.


Zobacz trasę biegu: TRASA  / Pobierz plik GPX - POBIERZ

Mapa wirtualnego biegu

Aby otrzymać pamiątkowy medal należy udokumentować pokonanie trasy. W tym celu na adres e-mail: konkurs@um.bedzin.pl, należy przesłać zdjęcia lub zrzuty ekranu z dowolnej aplikacji lub urządzenia, które zarejestrowało aktywność ( z telefonu, zegarka GPS...).

Potwierdzenie należy przesłać do dnia 4 maja br. do godz. 12.00. Zachęcamy również do przesyłania fotografii potwierdzających udział w wydarzeniu.

Wszystkie osoby, które wzięły udział w biegu i marszu dostaną pamiątkowe nagrody, które będzie można odbierać w Urzędzie Miejskim w Będzinie od dnia 5 maja br.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia.

Medale Aktywna Majówka

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się