Baner zamek nocą
Kolaż ze zdjęć przedstawiających młodych sportowców

Sukcesy młodych sportowców!

2021

Wielkie brawa i gratulacje dla będzińskich młodych sportowców, którzy odnoszą wspaniałe sukcesy.

Od zwycięstwa do zwycięstwa idą zawodnicy VitaSUN MKS Będzin. Siatkarska czwórka wywalczyła wicemistrzostwo Śląska w minisiatkówce i awansowała do sierpniowego turnieju finałowego mistrzostw.

Siatkarze z trenerami

Podczas Otwartego Pucharu Europy Federacji IBF rozegranego w Imielinie w dniach 28-29.05.2021 r. Młodzi karatecy, Kamil Fricowski i Mateusz Malcherczyk zdobyli I miejsca w mieszanych sztukach walki.

Czterej młodzi karatecy z dyplomami wraz z trenerami

W międzynarodowym turnieju tańca towarzyskiego Polish Open Championships w Zabrzu w trzydniowej rywalizacji tanecznej wzięli udział będzińscy tancerze Kamil Pieczyrak i Sandra Polewska, którzy na co dzień reprezentują Szkołę Tańca Sukces w Jaworznie. W kategorii Rising Star Amateur Open Standard zajęli I miejsce i uzyskali tytuł Mistrzów Polish Open Championships, natomiast w kategorii powyżej 19 lat Open Standard znaleźli się w ścisłym finale, zajmując VI miejsce. Kamil i Sandra posiadają najwyższą, międzynarodową, mistrzowską klasę taneczną S w tańcach standardowych.

Tancerze z pucharami

Będzińscy tancerze Kamil Pieczyrak i Sandra Polewska

Na Otwartych Mistrzostwach Polski w Zabrzu zaprezentowała się również Szkoła Tańca Akcent z Będzina. 29 maja 2021 roku na Polish Open Championships para Kacper Siudyka i Emilia Łukaszewicz w kategorii Do lat 12 w stylu Latynoamerykanskim zajeli miejsce 4. Natomiast 30 maja para Wojciech Kowalski i Pola Sztuka w kategorii Do lat 10 również zajęli miejsce 4.

Wielkie brawa i gratulacje dla naszych będzińskich młodych sportowców, trenerów i opiekunów!

Młodzi tancerze

Młodzi tancerze z dyplomem