Baner zamek nocą
Baner Będzin - strona główna
logo
Ilustracja z ciemno-zielonym napisem Lato w teatrze Rekrutacja na biaym tle z elementami graficznymi

Lato w teatrze!

08
/
06
/
2021

Lato w Teatrze! Ad LEM! Do rzeczy!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w dwutygodniowych letnich warsztatach teatralnych w Teatrze Dzieci Zagłębia oraz w Ośrodku Kultury w Będzinie!

Warsztaty artystyczne skierowane są do dzieci w wieku 9-12 lat i odbędą się w dniach: 28 czerwca - 10 lipca.

Od dziś rusza rekrutacja na Lato w Teatrze!

W tym roku projekt realizowany jest w partnerstwie z Ośrodkiem Kultury w Będzinie oraz we współpracy z Urzędem Miejskim w Będzinie.

Inspiracją do twórczych poszukiwań podczas teatralnych warsztatów będzie twórczość Stanisława Lema - literackiego patrona roku 2021.

Podczas dwutygodniowych warsztatów będzie można poznać jak funkcjonuje Teatr „od kuchni” - zajrzeć w każdy zakamarek tego magicznego miejsca, wcielić się w rolę aktora i zagrać na profesjonalnej scenie, ale również stać się scenografem, kompozytorem, a także tancerzem.

Owocem współpracy między młodymi twórcami będzie spektakl teatralny, którego premiera odbędzie się 10 lipca na scenie Teatru Dzieci Zagłębia.

W ramach warsztatów uczestnicy mają do wyboru jedną z czterech grup:

 • I. Aktorska - 10 osób,
 • II. Taneczna - 10 osób,
 • III. Scenograficzno-multimedialna - 10 osób,
 • IV. Muzyczno-instrumentalna - 10 osób.

Co zrobić, żeby wziąć udział w tegorocznym programie „Lato w teatrze”?

 1. Wybrać grupę warsztatową! Pamiętaj, że nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby stać się członkiem wymarzonej grupy. Liczą się chęci i szczypta pozytywnego nastawienia!
 2. Wysłać maila ze zgłoszeniem na adres: produkcja@teatr.bedzin.pl (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, wybrana grupa warsztatowa).
 3. Wypełnić kartę zgłoszenia uczestnika - do pobrania na stronie internetowej Teatru, którą należy złożyć w siedzibie Teatru od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. Zgłoszenia przyjmujemy do dn. 18.06.2021 r.

Uwaga! Uwaga!

Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. A zatem! Nie zastanawiajcie się zbyt długo. Czekamy na Was!

Baner informacyjny z żółtym napisem Lato w teatrze na białym tle

Wyślij link mailem
 • Pdf
 • Drukuj
 • Powrót
 • Wypowiedz się