Baner zamek nocą
Baner Będzin - strona główna
logo
Drużyna płkarska stojąca na tle zielonej ścianki z napisem Zielone wyzwania

Zielone wyzwania

10
/
06
/
2021

W dniach 4-5 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Będzinie, którzy brali udział w majowym „Zielonym wyzwaniu” w nagrodę za zajęcie I miejsca udali się do Warszawy na piłkarski trening zorganizowany przez PZPN na stadionie Agrykoli.

Aby wypocząć po podróży drużyna zatrzymała się w hotelu Atos, gdzie już pierwszego dnia otrzymała komplety strojów piłkarskich, bluzy oraz torby sportowe. W nowych strojach nasza szkoła mogła dumnie zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie.

Trening poprowadzili trenerzy PZPN pod okiem koordynatora szkolenia młodzieży Michała Libicha. Jak każdy trening, ten w Warszawie zakończył się krótkim meczem. Po zawodach nastąpiło uroczyste wręczenie upominków, zdjęcia pamiątkowe oraz smaczny obiadek. Do domów wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi i z szerokimi uśmiechami na twarzach.

Składka z czterech zdjęć przedstawiających młodych zawodników na ściance z napisem Zielone wyzwania, stojących na chodniku, siedzących na skwerku oraz grających na boisku

Górne zdjęcie przedstawia zawodników na boisku. Na dolnym zdjęciu znajdują się cztery drużyny w kolorowych koszulkach oraz trenerzy

Dwa zdjęcia przedstawiające młodych piłkarzy na boisku w koszulkach z logo Tymbark

Dwa zdjęcia przedstawiające dzieci grające w piłkę na boisku

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się